Martina Petráčkovákosmetický salon

Jmenuji se Martina Petráčková a jsem maminka třech synů. Několik let jsem o své klientky a klienty pečovala ve vesničce Chvojenec a od září 2018 naleznete můj kosmetický salon v Hradci Králové.

Pojďme se společně podívat na to, jak jsem se stala kosmetičkou a jak se mi splnil můj velký sen. 

martina

Splnil se mi sen

V dětství jsem ráda sledovala svoji maminku při líčení a pěstění pleti. Asi v 17 letech mě donutila navštívit poprvé kosmetický salon a tam se mi v hlavě uhnízdilo přání… Být ta žena, která rozumí potřebám své pleti a zároveň pomoci dalším ženám, které zoufale hledají účinné kosmetické produkty padnoucí na míru.   

Jak salon vznikl?

V životě je většinou vše jinak a já  vystudovala ekonomickou školu. Po mateřské dovolené jsem si mohla konečně splnit sen a vybudovat kosmetický salon, své kosmetické studio. Péče o pleť i pohodlí mých klientů mě baví a naplňuje. Není nic krásnějšího než rozzářená a odpočatá tvář mé klientky či klienta.

Znalosti a zkušenosti

Na začátku jsem měla jen vlastní zkušenosti s kosmetikou a péčí o pleť, proto jsem se vydala pro odborné znalosti za těmi nejpovolanějšími, kterým děkuji za jedinečný přístup a především jedinečné kosmetické vzdělání. Podívejte se, kam vedly mé kroky a jak jsem poznala kvalitní kosmetiku, kterou ve svém studiu používám.

 

Prodáváme tyto a další značky

Phyris skin care concept Janssen cosmetics Admaf beauty system
 
Kategorie