Značky německé kvality

Aniž bych vybírala kosmetické značky cíleně, přišla jsem během let na to, že 100% důvěřuji německé kvalitě. Sama jsem vyzkoušela řadu produktů, ale u německých značek Phyris, Janssen cosmetics a Arabesque jsem si 100% jistá, že mým klientům pomohou a mohu od nich čekat maximum. 

znacky

Moje první setkání s Phyris

phyris

V pořadu Sama doma na ČT1 právě probíhala prezentace kosmetiky v podání úžasné Alexandry Fričové. Zrovna jsem žehlila a z obrazovky na mě doléhala pozitivní energie nejen  pohledem na krásné moderátorky a elegantní Alexandru, ale i z barevných obalů zázračné zpevňující řady Re od Phyris. „To musím zkusit, v mém salonu“, napadlo mě hned a domluvila jsem si první setkání.

 

Testováno na vlastní kůži

Po 14 dnech přijela obchodní zástupkyně Phyris, paní Ivanka, která aniž by mi něco vnucovala, provedla na mě krátké ošetření. Žena většinou vnímá design produktů, vůni a pak teprve účinné látky. Ale my kosmetičky toužíme, aby naše zákaznice odcházely mladší, než k nám přišly.

Tady jsem věděla, že tomu tak bude. Cítila jsem se po ošetření skvěle, zářila jsem, vrásky byly pryč. To je Phyris. Srdeční záležitost. Nádherná, účinná kosmetika. Pohlazení pro všechny ženy. 

Janssen cosmetics

janssen

Již šest let v mém studiu pracuji s německou profesionální kosmetickou firmou Janssen cosmetics. Janssen cosmetics nabízí ve svém portfoliu spoustu řad s obrovskou škálou prodejních produktů. V mém studiu najdete veškeré novinky, které tato firma nabízí a ráda vám poradím s jejich výběrem. Vím, že díky vysoké kvalitě budou mé klientky maximálně spokojené a jejich pleť bude zářit.

 

Vyzkoušejte v pohodlí domova

Vždy se řídím typem pleti každé zákaznice a podle analýzy doporučím pěstící produkty. Díky široké škále produktů společně nalezneme nejvhodnější kombinaci právě pro vaši pleť. Dopřejte své tváři odpočinek a výživu. Odvděčí se vám krásou a svěžestí.

Velkou výhodou jsou také vzorky krémů. Ráda nabídnu zákaznici na vyzkoušení vzorek domů, který si může sama pohodlně  vyzkoušet. Díky tomu je péče o pleť dokonalá.

Krása Arabesque

arabesque

Každá kosmetička má svoji oblíbenou dekorativní kosmetiku, svoje líčidla. Já jsem ve svém studiu zvolila značku Arabesque. Jde o německou firmu, která slouží nejen profesionálům vizážistům, ale je vhodná také pro domácí péči. V Německu s ní pracuje mnoho kosmetických institutů, proto také získala mnoho ocenění. Inteligentní barevný systém umožňuje snadnou manipulaci i tónování.

 

Jednoduše fascinující

Barevná škála od Arabesque podléhá novým módním trendům, podle kterých tato značka chystá dvakrát ročně své vlastní tipy pro líčení. Řady jsou vždy v teplých a studených odstínech včetně make-upů, kamufláží, rtěnek a dalších kosmetických doplňků.

Krémová tvářenka dodá tvářím i rtům svěží lesk. Inovativní make-up s korektorem zaručí perfektní krytí a bezchybnou texturu pleti. Luxusní sametový pudr rozzáří obličej. To je Arabesque.

Kategorie