Profesionálníbělení pleti

Barva kůže je určována nejen tloušťkou a prokrvením, ale i množstvím melaninu. Pod UV zářením melanin působí jako ochrana pokožky. Tvoří se v kožních buňkách a jeho množství určuje barvu očí, vlasů a kůže. Pokud však máte problém s pigmentací kůže, lze tento estetický problém odstranit bělením pleti

beleni-pleti

Bělení kůže

Hyperpigmentovaná kůže nápadně kontrastuje s normálně zbarvenou. Řešením je kamufláž pomocí makeupu nebo trvalé ošetření. V kosmetických salonech se provádí zmírnění nežádoucích pigmentací pomocí bělící péče, kdy kůže získá přirozený světlý tón.

Pigmentové skvrny

V kosmetickém studiu Martina nabízím profesionální péči na projasnění a zesvětlení pleti. Při pravidelném používání se odstraní pigmentové skvrny, pleť se projasní a zároveň se mírní vznik dalších skvrn. Odstranění je bezbolestné, proniká do hloubky a je trvalé. 

Získejte vyšší sebevědomí

Projasněná kůže bez pigmentových skvrn působí mladistvě. Ze své praxe vím, že tyto dermatologické problémy kůže řeší valná většina lidí. Díky odstranění těchto estetických problémů se zlepšuje celková pohoda klientů a také se zvyšuje sebevědomí. 

Prodáváme tyto a další značky

Phyris skin care concept Janssen cosmetics Admaf beauty system
Kategorie