Kompletní kosmetické ošetření pleti

Vaše pleť je denně namáhána. Působí na ni sluneční paprsky, vítr či prach. Rozzářený usměvavý obličej sluší každému, proto je důležité dopřát své pleti každý den malou péči v podobě výživy a hydratace. Jednou měsíčně však nechte tuto péči na mě – připravím vám kompletní kosmetické ošetření pleti. A vězte, že si u mě odpočine a novou energii načerpá nejen vaše pleť, ale i vy.

ošetření pleti

Hloubkové čištění pleti

Ať již řešíte nějaký problém, nebo jen chcete svoji pleť hýčkat, doporučím vám nejvhodnější postupy ošetření, aby vaše pleť zářila nejen po skončení procedury, ale ještě dlouho po té. Zabývám se ošetřením obličeje a povrchovým i hloubkovým čištěním pleti, abyste se vaše pleť cítila skvěle. 

Profesionální kosmetika

Sama mám ráda, když ke mně někdo přistupuje osobně a dokáže mi dobře poradit. Proto tak přistupuji i ke svým zákaznicím a každé ošetření probíhá individuálně s maximální péčí. Vaše pleť budu hýčkat kvalitní německou kosmetikou, která má rychlý a dlouhodobý efekt. Nechte o sebe pečovat a načerpejte svěží energii. 

Hradec Králové i Pardubice

kosmetické studio leží v obci Chvojenec, která se nachází mezi Hradcem Králové a Pardubicemi. Vše je připraveno pro vaši pohodu a relaxaci, a tak můžete snadno vypnout od každodenního shonu a věnovat se naplno jen sobě. Zasloužíte si chvilku pohody, proto si ji vychutnejte plnými doušky. 

Prodáváme tyto a další značky

Phyris skin care concept Janssen cosmetics Admaf beauty system
Kategorie