Svatební i denní líčení

Líčení skryje nedostatky a podhrne krásu každé ženy. Během návštěvy vám poradím, jaký typ dekorativní kosmetiky je pro vás ideální a společně také vybereme vhodné odstíny. Ukáži vám postupy pro dokonalý vzhled a velmi ráda vás nalíčím pro každou příležitost, ať už se jedná o denní či slavnostní líčení na svatbu, ples či večírek. 

líčení

Svatební líčení pro nevěsty

Svatební den by měl být pro nevěstu nezapomenutelný. Kromě krásné kytice a bílých šatů je důležité také perfektní  líčení, díky kterému se bude nevěsta cítit jedinečně a které bez problému vydrží celý den. Svatební líčení připravuji jak v salonu, tak v místě svatby či v pohodlí domova u nevěsty. 

Líčení na ples

Výrazné oči, plné rty, dokonalá pleť – to jsou šperky, které se hodí na každý ples a sluší každé ženě. Pokud se chcete stát královou plesu, svěřte se do profesionální péče, díky které budete mít dokonalé líčení na ples. Z dekorativní kosmetiky velmi ráda pracuji s německou značkou Arabesque

Večerní líčení plné třpytu

Ať už se chystáte do divadla, na vernisáž či večírek, upravený vzhled je samozřejmostí. Jestliže ale chcete své okolí okouzlit dokonalým makeupem, nechte večerní líčení na mě. V klidu se usadíte, zavřete oči a necháte o sebe pečovat. Vyhněte se stresu s přípravami a užijte si krásný večer naplno!

Prodáváme tyto a další značky

Phyris skin care concept Janssen cosmetics Admaf beauty system
Kategorie