Ceník pleťové péčeJanssen Cosmetics

Produkty Janssen Cosmetics na sebe navazují. Dají se sestavit jako stavebnice, aniž by došlo k nepříjemné reakci.  Proto jednotlivé aplikace masek mohu různě obměňovat za jiné. Masky jsou gelové, krémové, biocellulosové, kolagenové či matrigelové. Vše záleží jen na přání zákaznice a na jejím typu pleti.

cenik

Hydratační ošetření

Dávka hydratace pomocí extraktů z pouštní trávy, mořských řas a kyseliny hyaluronové. Povrchové čištění, peeling, tonizace, hluboké čištění, úprava obočí, depilace, aplikace aktivních látek, zapracování laserem, masáž a maska.

Cena od 700 Kč

Ošetření s Inspira Absolue

Ošetření sestavené na míru pro všechny typy pleti, které potřebují odbourat zarudnutí, svědění, otoky a přecitlivělost pokožky. To vše vychází z pracovního a soukromého stresu, který se přenáší i do našeho spánku. Kůže trpí syndromem vyhoření. Povrchové čištění, tonizace, peeling, hluboké čištění, úprava obočí, depilace, aplikace aktivních látek, masáž, maska, závěrečné ošetření.

Cena od 850 Kč

Platinové ošetření

Luxus pro vaši pleť pomocí anti-aging složek jako je koloidní platina, extrakt z kůry perské akácie hedvábné a cupacu másla. Povrchové čištění, tonizace, peeling, hluboké čištění, úprava obočí, depilace, aplikace aktivních látek, maska biocellulose nebo maska thermo calm firming.

Cena od 1000 Kč

Ošetření problematické pleti

Hluboké čištění s aktivací účinných látek za pomocí laserového záření.

Cena od 450 Kč

Ošetření pro muže

Jde o ošetření spíše gelovou maskou, která je u mužů značně oblíbená. Má lehkou konzistenci, a i přesto si umí poradit i s případnými vráskami.

Cena od 700 Kč

Prodáváme tyto a další značky

Phyris skin care concept Janssen cosmetics Admaf beauty system
Kategorie